PostWysłany: ¦ro 14:34, 11 Kwi 2007    Temat postu:

Young Alisa is doing a blow job!
MesQueUnClub
PostWysłany: Czw 12:58, 01 Lut 2007    Temat postu:

AZS Czestochowa najlepszy jest! Szkoda ze pozbyli sie McKenziego...dobry zawodnik co pokazal na M¦.W AZSie nie blyszczal poniewaz nie byl wystawiany na swojej...nominalnej pozycji.Denerwuje mnie troche Brokking-zamiast wystawiac w pierwszym skladzie Wike(ktory jest w zyciowej formie) to stawia na Salmona,ktorego forma pozostawia wiele do zyczenia...Kurde jak popatrze na zawodnikow ktorzy grali lub graja w Czestochowie to az nie moge uwierzyc...Gruszka,Murek,Bakiewicz,Winiarski,Ignaczak,Szymanski,Stelmach(gra tez w obecnym sezonie),Nowak,Dacewicz,Szczerbaniuk(obecnie),Gacek(obecnie),Gierczynski(obecnie),Bilings(wg mnie najlepszy siatkarz w AZSie w tej chwili)...i pomyslec ze tacy zawodnicy przewineli sie przez ten klub,a sukcesow duzych nie ma...chodzi mi o ilosc mistrzostw w ostatnich latach.Fakt ze przez 8 lat AZS nie spadl z pudla,ale jednak mistrzostwo to mistrzostwo Very Happy
Agnieszka
PostWysłany: Sob 15:39, 20 Sty 2007    Temat postu:

Takie zycie...
Guarrana_88
PostWysłany: Sob 12:01, 20 Sty 2007    Temat postu:

Niestety częstochowianie odpadli z dalszej rywalizacji w pucharze CEV...;/Wkręt-Met przegrał mecz rewanżowy u siebie 0:3 i potrzebny był dodatkowy set, którego częstochowska drużyna minimalnie przegrała 25:27. Niestety...
Guarrana_88
PostWysłany: Pi± 15:54, 12 Sty 2007    Temat postu:

Ooooo (o_O) o czym się teraz dowiedziałam...bardziej kuriozalnego przepisu dawno nie widziałam...otóż, uwaga:
"W Top Teams Cup, żeby awansować do kolejnej rundy, trzeba wygrać dwa mecze, nieważne w jakim stosunku. W przypadku remisu do drugiej rundy awansuje drużyna, która wygra dodatkowego seta, rozgrywanego do 25 punktów (z zachowaniem dwupunktowej przewagi)."
Ten przepis działacze CEVu (Europejskiej konfederacji Piłki Siatkowej) wprowadzili w tym roQ i tylko w Pucharze Top Teams...;/
Guarrana_88
PostWysłany: Pi± 15:22, 12 Sty 2007    Temat postu:

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa wygrał z zespołem włoskiej Modeny 3:1. żeby grać w kolejnej rundzie potrzebuj± jeszcze jednego zwycięstwa (następny mecz w Częstochowie).
robko
PostWysłany: ¦ro 14:54, 10 Sty 2007    Temat postu:

Pojedziemy z nimi...miejmy nadzieję Very Happy
Guarrana_88
PostWysłany: ¦ro 14:42, 10 Sty 2007    Temat postu:

Wkręt - Met gra dzi¶ w 1/8 finału pucharu Top Teams Cup z jedenastokrotnym mistrzem Włoch i trzykrotnym triumfatorem LM - Cimone Modena ;]
Guarrana_88
PostWysłany: Wto 16:41, 02 Sty 2007    Temat postu: WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA