FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Posty: 1150

Skąd: Sławno

PostWysłany: Nie 15:48, 18 Lut 2007    Temat postu: 17 02 2007

SKOKI NARCIARSKIE

Adam Małysz (Wisła Ustronianka Wisła) zdobył tytuł indywidualnego mistrza Polski w skokach na normalnym obiekcie w Szczyrku-Skalitem (HS-93).
Małysz zdeklasował rywali i wywalczył 17. złoty medal w rywalizacji indywidualnej w mistrzostwach Polski (9. na skoczni normalnej).
Wicemistrz Polski Kamil Stoch skoczył 84,5 m oraz 77,5 m. Do Małysza W meczu 1/8 finału Pucharu Anglii Manchester United z Tomaszem stracił jednak aż 23 punkty (212 pkt.). Trzeci, Piotr Żyła, skoczył na odległość 83 m i 72,5 m i uzyskał 193,5 pkt., aż 41,5 pkt. mniej niż Małysz.
-----------------------------------------------------------------------------------------
HOKEJ NA TRAWIE

Reprezentacja Polski wygrała z Czechami 4:2 w półfinale mistrzostw świata w halowej odmianie hokeja na trawie, które odbywają się w Wiedniu i awansowała do niedzielnego finału.
Finałowego rywala "biało-czerwonych" wyłoni mecz Niemcy - Hiszpania.
BUNDESLIGA

Do dwóch dużych sensacji doszło w sobotnich spotkaniach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Broniący tytułu piłkarze Bayernu Monachium ulegli na wyjeździe Alemannii Akwizgran, zaś Werder Brema stracił komplet punktów w konfrontacji z HSV.
Pomimo zmiany trenera Bawarczycy nie mogą odzyskać dyspozycji z poprzednich lat. Porażka z Alemannią była już siódmą w obecnych rozgrywkach i już trzecią w rundzie rewanżowej.
W Gelsenkirchen lider Bundesligi, Schalke 04 choć prowadził do przerwy 2:0, tylko zremisował z VfL Wolfsburg. Na dwa gole Kevina Kuranyia odpowiedział Diego Klimowicz. W barwach "Wilków" 79 minut rozegrał Jacek Krzynówek.
Po trzytygodniowej przerwie do składu Borussii Dortmund powrócił Euzebiusz Smolarek. Jego drużyna pokonała imienniczkę z Moenchengladbach 1:0 (1:0), a zwycięską bramkę zdobył w 19. minucie Alexander Frei. Smolarek wszedł na plac gry w 65. minucie.
LIGA SZKOCKA

Stało się. Przewlekły uraz mięśnia łydki zamyka przed Maciejem Żurawskim szansę występu w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z AC Milan - informuje "Przegląd Sportowy".
SERIE A

W meczu 24. kolejki Serie A Inter Mediolan odniósł 16. zwycięstwo z rzędu pokonując Cagliari Calcio 1:0. Jedynego gola strzelił Nicola Burdisso.
Dwa gole w barwach AC Milan zdobył Brazylijczyk Ronaldo.
AS Roma przegrała na wyjeździe z Empoli 0:1. Pomocnik rzymskiej drużyny Francesco Totti ustanowił rekord wszech czasów swojego klubu występując po raz 452. w barwach Romy.
F1

Kibice Formuły 1 w Anglii nie mogą się doczekać startu sezonu, który za miesiąc rusza w Australii. Znana brytyjska firma bukmacherska William Hill przyjęła już nawet pierwszy poważny zakład na tytuł mistrzowski.
Typy Williama Hilla:
K. Raikkonen 11:8, F. Alonso 5:2, F. Massa 7:2, L. Hamilton 16:1, J. Button 16:1, H. Kovalainen 16:1, G. Fisichella 16:1, R. Kubica 33:1, R. Barrichello 40:1, N. Heidfeld 50:1, R. Schumacher 50:1, J. Trulli 50:1, D. Coulthard 66:1.

W meczu 28. kolejki szkockiej ekstraklasy Celtic Glasgow wygrał na wyjeździe z Aberdeen 2:1. Trwa świetna passa Celtiku, bo był to 26. mecz z rzędu "The Bhoys" bez ligowej porażki Cały mecz w bramce mistrza Szkocji spędził reprezentant Polski Artur Boruc - nasz bramkarz kilkakrotnie popisał się udanymi interwencjami. Boruc skapitulował dopiero w 90. minucie meczu, gdy Darren Mackie dostał podanie za plecy obrońców i w sytuacji sam na sam posłał piłkę do bramki pomiędzy nogami naszego bramkarza.
Macieja Żurawskiego zabrakło w składzie na ten mecz. Kapitan naszej reprezentacji leczy kontuzję łydki.
Hearts zremisowało z St. Mirren 1:1. Ostatni kwadrans w drużynie gospodarzy rozegrał polski napastnik Arkadiusz Klimek.
PUCHAR ANGLII

W meczu 1/8 finału Pucharu Anglii Manchester United z Tomaszem Kuszczakiem w bramce zremisował 1:1 z Reading FC. Konieczne będzie powtórzenie meczu.
Arsenal Londyn zremisował bezbramkowo z Blackburn Rovers. Mecz zostanie powtórzony.
Chelsea Londyn rozgromiła 4:0 drugoligowe Norwich City.
CHAMPIONSHIP

Piłkarze FC Southampton pokonali na własnym boisku z Barnsley FC 5:2 (1:1) w meczu 33. kolejki angielskiej Championship (II liga).
Kibiców, którzy zjawili się w sobotnie popołudnie na St. Mary's Stadium z pewnością zaskoczyła nieobecność w podstawowym składzie gospodarzy najlepszego snajpera, Grzegorza Rasiaka, którego zastąpił Marek Saganowski.
Cały mecz na ławce rezerwowych spędził drugi bramkarz Southampton, Bartosz Białkowski.
SERIE B

Juventus Turyn rozgromił na własnym boisku FC Crotone 5:0 (3:0) w spotkaniu 23. kolejki włoskiej Serie B. "Bianconeri" umocnili się na pozycji lidera zaplecza ekstraklasy.
REPREZENTACJA

Policja postawiła w piątek zarzuty Tomaszowi H., który spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Byłemu reprezentantowi Polski grozi osiem lat więzienia. Pomoc swojemu piłkarzowi oferuje ŁKS Łódź.
W piątek wcześnie rano zawodnik pojawił się w klubie, ale nie trenował, bo musiał stawić się na komisariacie policji.
- Nie zamierzamy wyciągać żadnych konsekwencji wobec naszego piłkarza i menedżera. Z tego co wiemy, to był nieszczęśliwy wypadek. Możemy mu tylko współczuć i ofiarować swoją pomoc - powiedział rzecznik prasowy ŁKS Marcin Durasik.
PRIMERA DIVISION

Trener piłkarzy FC Barcelona, Frank Rijkaard zdementował pojawiające się pogłoski o możliwości swego odejścia z klubu z powodu słabszych niż się spodziewano wyników uzyskiwanych przez zespół.
ORANGE EKSTRAKLASA

W ostatnim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w tureckim Side, Wisła Kraków pokonała 3:0 (1:0) wicemistrza ligi białoruskiej, Dynamo Mińsk.
Wisła Kraków - Dynamo Mińsk 3:0 (1:0)
Bramki: Hristu Chiacu (13 min.), Dariusz Łatka (48 min.), Marek Penksa (73 min.).
SUPERLIGA

W meczu 18. kolejki portugalskiej ekstraklasy Boavista Porto zremisowała 1:1 z Vitorią Setubal.
Wynik meczu otworzył w 58. minucie Rafał Grzelak - reprezentant Polski wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i strzelił gola głową z sześciu metrów. Było to trzecie trafienie Grzelaka w tym sezonie. Grzelak został także ukarany żółtą kartką.

W meczu 23. kolejki Primera Division Real Madryt zremisował 0:0, z zajmującym przed tym meczem 15. pozycję w tabeli Realem Betis Sewilla 0:0.
"Królewscy" kończyli mecz w dziesiątkę, bo w 90. minucie czerwoną kartkę ujrzał David Beckham.

Mistrzostwa Norwegii w skokach narciarskich, które miały się odbyć w sobotę na skoczni Holmenkollen, zostały z powodu mgły odwołane. Podczas konkursu o ostatnie miejsce w reprezentacji mieli walczyć Lars Bystoel i Bjoern Einar Romoeren.
Obaj nie znaleźli się w norweskiej ekipie.
Lars Bystoel jest mistrzem olimpijskim z Turynu, natomiast Romoeren posiada rekord świata w długości skoku (239 m).

!!HenrYKinG!!

Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 643

Skąd: Bytom

PostWysłany: Pon 13:57, 19 Lut 2007    Temat postu:

Real zremisował. Kurde kiepsko.

Ale za to Valencia rozklepała Barce 2-1. Cieszę sie bardzo z tego.

A zaraz Totti jest pomocnikiem czy napastnikiem bo z tego co wiem występował na różnych pozycjach.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum sportowe dla wszystkich Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)