PostWysłany: Czw 15:47, 18 Sty 2007    Temat postu:

PostWysłany: Czw 15:50, 18 Sty 2007    Temat postu:

Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 124

Skąd: Mińsk mazowiecki

PostWysłany: Czw 23:00, 01 Lut 2007    Temat postu:

Jakby ktos nie wiedzial to Siatkarze BOT Skry Bełchatów pokonali w Pireusie Olympiakos 3:0 (25:21, 26:24, 25:23) i w ten sposób awansowali do najlepszej 12 LM Wink

kasssia1990
Łowca talentów

Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 71

Skąd: Wierzbie

PostWysłany: Sob 22:06, 10 Lut 2007    Temat postu:

Wygrany mecz u siebie z Jadarem Radom 3:0. Najważniejszy jest fakt że nareszcie do gry wrócił Robert Milczarek po długiej nieobecności

Guarrana_88

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 88

Skąd: Małomiasteczkowe miasteczko...

PostWysłany: Czw 12:32, 15 Lut 2007    Temat postu:

Dzisiaj SKRA gra na wyjeździe z Drac Palma Portoll Mallorca...drużyna ta była rewelacją fazy grupowej LM kończąc ją na pierwszym miejscu i będąc lepszą od takich drużyn jak Locomotiv czy Tours.
Najbardziej znanym siatkarzem zespołu z Hiszpanii jest Stephane Antiga...

Transmisja od 20.30 na antenie Polsatu Sport...

PostWysłany: Pią 20:03, 16 Lut 2007    Temat postu:

No ale trzeba przyznac ze gra byla wyrownana, mysle ze w nastepnym meczu pokaza klase i wygraja Wink

Agnieszka

Posty: 124

PostWysłany: Czw 16:52, 22 Lut 2007    Temat postu:

No i niestety nie udalo sie ;( Skra wygrala rewanzowy mecz ale niesety tylko 3:2 Sad

Guarrana_88

Posty: 88

PostWysłany: Czw 23:53, 22 Lut 2007    Temat postu:

Niestety...Skra odpadła z Ligi Mistrzów.

Porażka boli, ale trzeba przyznać, że hiszpanie pokazali kawał dobrej siatkówki.

Mecz...

Pierwszego seta bełchatowianie przegrali 18:25. W drugim "weszli" w grę i wygrali po ładnej grze 25:19. Kapitalnie rozgrywał Maciek Dobrowolski w końcówce Szampon zaczął atakować tak jak nas do tego przyzwyczaił. Spotkanie stało na wysokim poziomie, szczególnie w trzecim secie, w którym Skra wygrała na przewagi 31:29, mało co nie dostałam zawału serca, co w moim wieku jest niewskazane :p

Set czwarty okazał się decydującym, bełchatowianie dobrze go rozpoczęli od prowadzenia 2:0, ale później było już tylko gorzej - przegrali 18:25 i szanse na awans zostały praktycznie pogrzebane. Wierzę w cuda, ale wygranie w tie-breaku 15:0 to już za dużo..

Gospodarze...

Świetne wejście zaliczył Dan Lewis, zresztą nieskromnie przyznam, że go uwielbiam Uśmiech
W czwartym, przegranym secie graczom Skry po prostu zabrakło sił, wyglądało to tak jakby wszystkie trudy sezonu wyszły w tym secie.

Goście...

Od samego początku byli spokojni, zresztą ustawili sobie spotkanie wygrywając pierwszego seta. Denerwujące było zachowanie ich argentyńskiego libero Alexisa, ale pewnie nie zwróciałabym na to uwagi gdyby Skra awansowała Uśmiech

Trzeba przyznać, że akcja, w której środkowy (2.03 wzrostu) Titarenko rzucił się do obrony na 10 - ym metrze i lewą ręką obronił piłkę była nie z tej ziemi. Uśmiech

Poza tym...*Sędziowanie nie stało na wysokim poziomie. Panowie sędziowie zabrali kilka punktów zarówno hiszpanom jak i Skrze.

*Kibice...co tu dużo mówić Uśmiech

Jest jeszcze pewien plus-w przyszłym sezonie w LM zagrają dwa polskie zespoły Uśmiech

robko

Posty: 1150

PostWysłany: Pią 13:10, 23 Lut 2007    Temat postu:

Dokładnie tak.
To bardzo dobrze.
Ale Skry szkoda, a Jastrzebski też odpadł ;/.

Guarrana_88

Posty: 88

PostWysłany: Sob 21:55, 24 Lut 2007    Temat postu:

Skra Bełchatów-PZU AZS Olsztyn

3 : 0

Mecz...

Kapitalny poziom w wykonaniu Skry. Dawno nie widziałam ich tak radosnych na boisku. Zagrali świetne spotkanie szczególnie w ataku. Warto zaznaczyć, że Skra wyszła na to spotkanie w składzie z Pawłem Maciejewiczem zamiast Mariusza Wlazłego i Radkiem Wnukiem zamiast Evgienija Ivanowa.

Pierwszy set był początkiem szybkiej drogi bełchatowian do zwycięstwa. Gracze Skry uporali się z gośćmi 25:19.

Drugi set to bardzo ciekawa historia... Uśmiech Na pierwszą przerwę techniczną Skra schodziła przegrywając 6:8, wydawało się, że Olsztyn złapał dobrą formę, ale nie...nagle...fiu bździu...i na zagrywkę wszedł Dan Lewis i "zrobiło się" 12:8.

Dan dobrze serwował...albo raczej olsztynianie słabo przyjmowali, poza tym zostali złapani blokiem. Skra zwyciężyła w tej partii 25:21.

Set trzeci Skra kontrolowała cały czas, nie dając wyjść na prowadzenie drużynie z Olsztyna. Przyjezdni mieli cały czas problemy z dobrym przyjęciem, a sami nie radzili sobie w polu zagrywki. Skra ponownie wygrała 25:21.

Fantastyczny mecz Pawła Maciejewicza, który zwykle wychodzi jako zawodnik zadaniowy za Mariusza Wlazłego. Kończył wszystko co dostał, a przy okazji trzeba przyznać, że Maciek Dobrowolski rozdawał dobre, dokładne piłki. Paweł został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania i naprawdę pokazał się z jak najlepszej strony, kapitalna forma Uśmiech Oby tak dalej...

Dan Lewis... Uśmiech jak zawsze mogę go komplementować. Waleczny w obronie, zawsze zmobilizowany i mobilizujący partnerów. to sama przyjemność oglądanie Go na boisku. On jest podczas meczów niczym żuczek prowadzący zabawę w lesie. Zachęca do cieszenia się grą, do picia (wody bezalkoholowej na czasach) Razz

Maciek Dobrowolski również zagrał świetny mecz...rozgrywał z wielką swobodą, cieszył się grą. Trzeba przyznać, że miał dobre przyjęcie i mógł sobie na to pozwolić.

Radek Wnuk jest w niesamowicie dobrej formie, z wielką swobodą atakował dostarczane mu piłki. Można wręcz rzec, że jest to renesans tegoz zawodnika Uśmiech

Tak naprawdę cały zespół Skry rozegrał kapitalne zawody Uśmiech)

Goście...

Nie dawali sobie rady z zagrywką...zepsuli mnóstwo piłek w tym elemencie.

Pawłowi Zagumnemu puszczały nerwy, bo nie mógł dobrze rozegrać piłek, co było efektem słabego przyjęcia.

Sinan Tanik nie zagrał tak dobrego spotkania jak zwykle, zresztą podobnie było z Michałem Bąkiewiczem, który został zmieniony przez Michała Ruciaka.

Poza tym...

*Wspaniałe kibicowanie...zresztą jak zawsze Uśmiech)

*Na koniec spotkania zawodnicy Skry pozowali do zdjęcia w....nosach klauna Uśmiech (ale, żeby nie było jakichś niedomówień...byli ubrani Razz )

Agnieszka

Posty: 124

PostWysłany: Wto 15:36, 27 Lut 2007    Temat postu:

Oj ten mecz byl piekny to fakt, obstawialam ze wygra Skra ale nie przypuszczalam ze az tak latwo im pojdzie Wink wogole 12 kolejka byla bardzo zasakakujaca....